-emo girls-

9. května 2007 v 15:14
EMO Girl je dívka která se oblíká v EMO stylu, má EMO(cionální) osobnost a poslouchá EMO hudbu - strucne receno <333

< EMO girls se vodí rády za ruce s ostatníma EMO girls a EMO boys, jsou vetšinu casu smutný, nesmejou se moc casto a jako EMO boys se vám nechtejí dívat do ocí.

< EMO Girl má velmi tmavé vlasy strižené bud nekde kolem ramen nebo do klasického EMO sestrihu, který je krátký, vzadu špicatý s prudkou ofinou. Jejich vlasy sou velmi tmave hnedé nebo cerné, v hodne prípadech velmi svetle blond - a zkrátka každá délka strihu je správná akorát musí být stále cást obliceje zakrývána a to proto, že EMO girls mají sklon být plaché, záhadné a nechtejí tolik ukazovat oblicej. Obvykle mají hodne tmave namalované oci.

< Hodne EMO Girls jsou vegetariánkami nebo vegankami. Ackoliv se hodne z nich oblíká jen v EMO stylu, je hodne EMO Girls smutných, pláce, píšou básne a mají sklon si rezat zápestí. Všechno tohle schovávají nošením retezu a náramku veselých barev.

< Jejich oblecení spocívá v tesných džínách, obrácených a tmave barevných trickách nekdy doplnený šálou. Obvykle mají pár piercingu a nosí hodne barevných doplnku. Nekteré dívky nosí hranaté brýle, jiné ne. Ale co EMO Girls skutecne nemají rády je když si je pletete s GOTH. EMO a GOTH jsou velmi rozdílné tak prosím nedelejte tuhle chybu!

< Na první pohled vypadaj EMO Girls smutne a zcela ztracene a stejne jako EMO Boys chodí obvykle s hlavou dolu a nikomu se nedívaj do ocí. Jinak EMO Girls milujou když se k sobe EMO Boys mají <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama